Blood Link - Ch. 38

Group Leader
👉🏼BİLGİLENDİRME👈🏼
Blood Link serisinin çevirisine devam edeceğiz. Sizden çok fazla geri dönüş ve istek aldık. Devam etmeye karar verdik. Keyifli okumalar dileriz 🥰

Hay Allah razi olsun o duyurulari okuyunca nasil modum düstü devam ettiginiz icin tesekkurler 😁

Mutluluk gözyaşları döküyorum ekfjsldkfks. Devam ettiğiniz için teşekkürler. Siz adamsınızzz 🖤

Seriye sizin devam etmeniz bizi çok mutlu etti. Çok fazla emek harcıyorsunuz, her geldiğimde yeni bölüm atmış oluyorsunuz ❤️ Tüm emeğiniz için teşekkür ederizz

Fansublara savaş açacaktım az kalsın. Çok mutluyjm seri sizde kalmış :")))))). Bölüm için çoook teşekkürler sizi çook seviyorum

omg seri devredildi ama simdi anasayfada bi bolum gormek ne guzel olurdu diye siteye girdim ve yeni bolum gordum assssiri mutlu oldum sizi cooook seviyorum

Seriye devam ettiğiniz için çok teşekkürleeeeeer ve çeviri ve edit için teşekkürler

Çeviri ve edit için çok çok teşekkürler, gerçekten burda güzelimm, harikaa, efsane ötesi bdjsj mangamızı okumamıza kolaylık sağlıyorsunuzz, iyi ki varsınız, hergün heyecanla bekliyorum bölümleri, bizleri mutlu ederek sevaba giriyorsunuz bxjsbbdj uzun lafın kısası emeğinize sağlık ❤️✨❤️

of devam etmenize aşırı sevindim sanırım ağlayacağım ಥ╭╮ಥ bin için de teşekkürlerrrr 💛

Ben sizi yirim yiaaa yaşasın çok üzülmüştüm siz devam etmiyiceksiniz diye teşekkürler ellerinize sağlık ♥️💕

Users who are viewing this thread