Mangowy Kurnik

Joined
May 24, 2023
Messages
11
Dobry tłumacz, który niby robi to hobbystycznie ale na prawdę bardzo się stara za co szanuję. |
Polecam czytać jego tłumaczenia 😎🤙
 
Joined
May 28, 2023
Messages
17
Dzięki tłumaczowi odkryłem kilka tytułów, których pewnie w życiu bym nie znalazł. Mimo, że angielski nie jest problemem, to jednak po polsku czyta mi się lepiej. Szanuję mocno i jestem rad, że ktoś zabiera się za takie tytuły. Mam nadzieję, że zostaną dokończone <3 Podziwiam, za zapał i czekam na więcej.
 
Joined
Apr 1, 2023
Messages
5
Hi, great work translating Kuroneko IF into polish, but just a heads up my name is black cat knight, not black cat night. I think you have mistyped it on your cover page
 
Group Leader
Joined
Feb 11, 2023
Messages
5
dobry tłumacz, solidne tlumaczenie, solidny typeset jak i wspaniała edycja. Jakby byly gwiazdki na mangadexie dałbym mu ich 5.
 
Group Leader
Joined
May 5, 2023
Messages
5
Człowiek orkiestra, jeden z niewielu mi znanych osób która z taką pasją i zaangażowaniem robi przekłady komiksów na język polski. W dodatku wspaniały graphic designer. Oby tak dalej ;)
 
Joined
Jan 21, 2024
Messages
91
Jak na jedną osobę robiąca wszystko, powiem tak że odwala niezłą robotę, naprawdę bardzo mocno polecam jeśli uwielbiasz gatunek yuri.
 

Users who are viewing this thread

Top