Shotgun Boy - Ch. 68

Dex-chan lover
Joined
Jan 10, 2023
Messages
581
Wielkie dzięki za tłumaczenie. W końcu jest wielkie spotkanie dwóch głównych bohaterów. Jestem ogromnie wdzięczny że to przetłumaczyliście. Mam nadzieję że jak wyjdzie następny część to będziecie to tłumaczyć. Bardzo fajnie się czytało wasze tłumaczenia. Jestem ogromnie ciekaw kiedy wyjdzie następna część bo już się nie mogę doczekać. Macie jakieś plany co tłumaczyć po tej serii? Do następnego rozdziału. 💪💪💪💪
 
Power Uploader
Joined
Feb 23, 2020
Messages
134
Wielkie dzięki za tłumaczenie. W końcu jest wielkie spotkanie dwóch głównych bohaterów. Jestem ogromnie wdzięczny że to przetłumaczyliście. Mam nadzieję że jak wyjdzie następny część to będziecie to tłumaczyć. Bardzo fajnie się czytało wasze tłumaczenia. Jestem ogromnie ciekaw kiedy wyjdzie następna część bo już się nie mogę doczekać. Macie jakieś plany co tłumaczyć po tej serii? Do następnego rozdziału. 💪💪💪💪
Kontynuację jeśli wyjdzie na pewno będziemy tłumaczyć. Co do planów na serię to mamy ich aż zbyt dużo, a czasu tak mało 😛 Zapraszamy na naszego discorda!
 
Power Uploader
Joined
Feb 23, 2020
Messages
134
Z chęcią dołączę do waszego discorda. 😎😁
Zapraszamy! Link do discorda jest przypięty na stronie grupy. Wystarczy, że klikniesz na naszą grupę na Mangadexie i tam będzie właśnie podpięty link do discorda 🤙
 

Users who are viewing this thread

Top