Finder - Vol. 11 Ch. 70

Aç dedi açtı
Fei Long ile Mikhail daha öncede yapmışmıydı biraz şok oldum baştamokumam lazım yine 70 bölüm

Sizi bu hallerde görecek miydik 😭 🤧Akihito düşerken Asamiye siper oldu muhtemelen daha çok hasar aldı, saçlarıda gitmiş:( uyanması biraz zaman alcak gibi, umarım hafıza kaybı filan olmaz Asami de uyandı akihito yu o halde görünce çıldıracak kesin:( yb ü sabırsızlıkla bekliyorum>.<

nolur hafıza kaybı olmasın yav nolur nolurrrrrrr offf aq tam da yerinde bitti gerçekten sinirliyim suan

Oh şükür ikiside ölmemiş çeviren vede editleyen herkese teşekkür ederim

Biri silahla ateş ediliyor diye onu korumak için kendini siper etti diğeri ise aşağıya düşerken ona sarılarak kendini siper ne diyim ki en sevdiğim mangadan ve em sevdiğim karakterler işte bu yüzden bunlar lütfen artık mutlu olduğunuzu göreyim lütfennn

Hafıza kaybı ihtimali hiç aklıma gelmemişti lan o kadar olası ki aslında 😱
Mikhail ile de Fei long ne güzel shipleniyor👌🏻

hafıza kaybı tamamen olmasa bile akihito kesin aldığı darbeler yüzünden son anları hatırlamaz, o seni seviyorumlar çöpe gidecek anlaşıldı
ha bide fei long asami ve akihitoyu hong kongun en iyi hastanesi olan queen mary'e yatırmış bilgi olsun jkdjjasdljdklsj

Sabahın 4'ü ama ben hem ağlıyorum hem de mutluluktan yatağın içinde çırpınıp duruyorum. Bir an öldüler sanıp üzüldüm. Ardından yaşadıklarını görünce kudurmaya başladım. Yeni bölüm gelene kadar nasıl beklerim bilmiyorum, çeviri ve edit için çok teşekkür ederim 💜😘

Sizi seviyorum haterofobi ekibi harikasınız çevirileriniz de öyle cidden
Emeğiniz için çok teşekkür ederim 💋💘

İçim hi garip oldu... Hani yaşadıklarını görmek hafiften bi huzur verdi ama bi kalksınlar ayaa görek uzuvlarını bi sayak off son 5 bölümü falan takip etmemiştim iyiki beklemişim olur da aksiyonlu kısımda kalaydı ben gidiciydim ToT
Elinize sağlık, bölüm için teşekkürler 🐷💚

Güncelleyin artık şu mangayı lütfen yaa
ingilizce olarak yeni bölümleri var türkçesi neden yok??

Users who are viewing this thread