Genius of the Unique Lineage - Ch. 40

Dex-chan lover
Joined
Jan 10, 2023
Messages
582
Wielkie dzięki za tłumaczenie. Czekam z niecierpliwością na następne rozdziały z napadu na bank. Do następnego rozdziału 💪💪💪💪
 
Double-page supporter
Joined
Mar 12, 2019
Messages
649
Stokrotne dzięki za poświęcanie swojego sztaby złota wartego czasu. Pozdro z fartem.
 
Member
Joined
Mar 28, 2023
Messages
35
Uwaga nadszedł czas na ogłoszenia!

Tak więc po pierwsze, przetłumaczyłam 40 chapterów Genius of the Unique Lineage, a aktualnie są 44 chaptery ogólnie i wychodzi jeden tygodniowo... I tu zaczyna się ważne pytanie. Jako, że będzie wtedy jeden chapter tygodniowo to zostanie mi dużo wolnego czasu i chciałabym tłumaczyć coś jeszcze... Chcecie kontynuację The Warrior Returns ( którą i tak raczej zrobię ), czy może ma ktoś jakiś pomysł co mogłabym tłumaczyć ( proponujecie śmiało, bo jak nie będzie pomysłów to zrobię to na co mi losowo wypadnie ).

Po drugie, ten tydzień zapowiada się dla mnie ciężko, bo mam sprawdzian z historii, wyjazd rodzinny, a potem sprawdzian z biologii ( rozszerzonej ). Dlatego zobaczę ile czasu będę mieć na tłumaczenie.

Chyba tyle

Miłego dnia wszystkim~
 
Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
15
Uwaga nadszedł czas na ogłoszenia!

Tak więc po pierwsze, przetłumaczyłam 40 chapterów Genius of the Unique Lineage, a aktualnie są 44 chaptery ogólnie i wychodzi jeden tygodniowo... I tu zaczyna się ważne pytanie. Jako, że będzie wtedy jeden chapter tygodniowo to zostanie mi dużo wolnego czasu i chciałabym tłumaczyć coś jeszcze... Chcecie kontynuację The Warrior Returns ( którą i tak raczej zrobię ), czy może ma ktoś jakiś pomysł co mogłabym tłumaczyć ( proponujecie śmiało, bo jak nie będzie pomysłów to zrobię to na co mi losowo wypadnie ).

Po drugie, ten tydzień zapowiada się dla mnie ciężko, bo mam sprawdzian z historii, wyjazd rodzinny, a potem sprawdzian z biologii ( rozszerzonej ). Dlatego zobaczę ile czasu będę mieć na tłumaczenie.

Chyba tyle

Miłego dnia wszystkim~
-How To Live As a Villain
-Warrior High School – Dungeon Raid Department
Chodź osobiście uważam, że powinnaś sama zrobić większy reasearch po stronach z manhwami byś wybrała tytuł pod siebie z odpowiednią ilością tekstu do tłumaczenia oraz dobrą fabułą byś nie męczyła się z tłumaczeniem, a podchodziła do niego z przyjemnością. Osobiście The Warrior Returns średnio mnie interesuje. Możesz też poprzeglądać mangadex i zrobić kontynuację jakiejś starej i nieaktywnej serii z większą ilością rozdziałów. Dla pewności np. zapisać ich stare rozdziały i zacząć robić od nowego.
 

Users who are viewing this thread

Top