Heterophobia Fansub

Power Uploader
@nepayt istek yaptığın seri çevrilmiş zaten alttaki linkten ulaşabilirsin.
https://orionfansub.wixsite.com/orion/mangalar

Power Uploader
@Sealofrei
Bilgisayarım tamirdeydi bu yüzden bir süre edit yapamadım. Yakında bölümler gelmeye devam edecek.

Sizin çevirdiğiniz serilerdeki özeni yapabilen çok nadir çeviri grupları var. İnce eleyip sık dokuyorsunuz her bir seride. Yıllardır çalışmalarınızı takip ediyorum çizginizi hiç bozmadınız. Daha önce size bu tarz bir geri dönüş yapmadım. Sizin çeviri grubunuz gözümde biraz ulaşılmaz(?) göründüğü için çekindim. 🙈
Son zamanlarda türeyen bazı gruplar(!) sağ olsun üşenilen sfx'ler, Türkçe karşılığı bulunan kelimelerin olduğu gibi bırakılması, anlamsız/toparlanamayan cümleler... gibi insanın okuma iştahını kaçıran durumlar yüzünden merak ettiğim ancak okuyamadığım çok seri oldu.
Bütün emekleriniz için çok teşekkür ederim. 😘

@birdilimekmek güzel sözleriniz için teşekkürler. Ulaşılmaz görünmek mi lütfen böyle söylemeyin. https://discordapp.com/invite/QJTG3Pu discord adresimize gelin ve sohbetlere katılın. ^-^ulaşılmazdan çok uzak olduğumuzu görürsünüz. :D

Adminlerim iyi günler , uzun zamandır çalışmalarınızı takip ediyorum emekleriniz için çokça teşekkür ederim
dakaretai otoko 1-i ni odosarete imasu mangasını çevirebilme ihtimaliniz var mı

Iyi günler , sizden bir ricam olacaktı acaba her serinin altına bütün bölümleri yükleyebilir mısınız? Çünkü seriye tıkladığında bölümleri göstermiyor . Bu yüzden bölümleri bulmak beni için zor oluyor. Ve bölümler arası geçiş de biraz zor ona da bir şey yapabilirseniz sevinirim.

Power Uploader
@Beyzahbk
Sadece Türkçe serileri gösterecek şekilde kişisel ayar yaparsan bu sorun ortadan kalkar sanırım.

Zaten bu ayarlamayı çoktan yaptım . Diğer fansublarin mangalarında bu sorunu yaşamıyorum sadece bu fansubtaki mangalarda bu sorunu yaşıyorum . Ayrica mesajıma geri döndüğünüz için teşekkürler.

Peki yine de teşekkür ederim. En azından bana zaman ayirdiniz , size iyi günler dilerim.

Kutsal Fansub.. Size aşığım. İlk sizin serileriniz ile yıllar öncesinde fujoshi olmuştum. Size ilk defa yazıyorum. Açıkçası daha önce yazmamamın tek sebebi sizin mükemmelliğiniz karşısında ne diyeceğimi bilememek🙈ama bu kadar büyük bir hayranınız olduğum halde bir teşekkür bile etmeyerek kötü bir şey yaptığımı düşündüm ve hemen yazdım. Sizi çook seviyorum. Hepinize kolay gelsin ve bizim için o kadar uğraşan elleriniz gözleriniz dert görmesin ❤️❤️

Power Uploader
Kutsal Fansub.. Size aşığım. İlk sizin serileriniz ile yıllar öncesinde fujoshi olmuştum. Size ilk defa yazıyorum. Açıkçası daha önce yazmamamın tek sebebi sizin mükemmelliğiniz karşısında ne diyeceğimi bilememek🙈ama bu kadar büyük bir hayranınız olduğum halde bir teşekkür bile etmeyerek kötü bir şey yaptığımı düşündüm ve hemen yazdım. Sizi çook seviyorum. Hepinize kolay gelsin ve bizim için o kadar uğraşan elleriniz gözleriniz dert görmesin ❤️❤️
Teşekkür ederiz 🥰

Users who are viewing this thread