Martial God Asura - Ch. 4 - Ch.4

Fed-Kun's army
Joined
Mar 30, 2019
Messages
1,064
Dzięki za rozdział i czekam na kolejne. Do jakiego rozdziału doszliście w novelce?
 
Fed-Kun's army
Joined
Mar 30, 2019
Messages
1,064
Prze gość ja zatrzymałem się na jakimś 2600 rozdziale i czekam na wenę by wznowić. Powiem Ci że jak się upewniłem się, że to od tej novelki to pomyślałem "Matko Boska gówno ożyło". To była twoja pierwsza novelka?
 
Fed-Kun's army
Joined
Mar 30, 2019
Messages
1,064
Novelka w której co średnio 600 rozdziałów historia się powtarza tylko gość ma wyższą kultywacje. Oczywiście nie mówię, że nie lubię MGA bo lubię tylko niektórym może się nudzić po którymś ...
 
Group Leader
Joined
Nov 26, 2019
Messages
10
Tak to była moja pierwsza novelka.
Po za tym nie przeczytałam tego w miesiąc. Czytam to już trzy lata. Z przerwami po parę miesięcy.
 
Joined
Mar 11, 2019
Messages
43
@Ario
Nie no spoko, ja to ironicznie napisalem :>

Ja czytam na biezaco z novelki.pl, wiec zbyt wiele historii nie poznalem, wiec ciezko mi ocenic jaka ona jest :>

Jedno jest pewne, uwielbiam jajus :>
 
Group Leader
Joined
Nov 26, 2019
Messages
10
Po części MGA się powtarza. Przechodzi w nowy region i okazuję się że wcale nie jest tak silny. Więc znowu musi podnieś swój poziom kultywacji i zadziwić wszystkich wokół. I to tak w kółko. Ta jego podróż nigdy może się nie skończyć. Z jednej krainy do drugiej a jeszcze dalej dochodzą galaktyki.

Jednak nie powtarzalny jest główny wątek rodziny Chu a później rodziców Chu fenga. Jak i pojawiają się nowe osoby , wyzwania przez które musi przejść i tajemnice do rozwiązania.
 
Fed-Kun's army
Joined
Mar 30, 2019
Messages
1,064
No w sumie prawda. Chociaż jak by pomyśleć to jest tak że jest słaby, zrobi sobie wrogów i ma prawie zginąć czy coś takiego, a tu nagle wstępuje do jakiegoś wymiaru lub ktoś mu nagle pomaga. Jednak i tak jest spoko. Gorzej z innymi novelkami takimi jak Tales of demons and gods. Tam to już jest tragedia. Gdyby nie to że to moja pierwsza no elka oraz podobała mi się to bym ją odstawił. {*}.
 
Joined
Mar 11, 2019
Messages
43
@Ario

Teraz to sie na talesy rzucil xD


Tak btw, co jest z talesami nie tak? Czytam jedynie manhue od kettei, to zbyt daleko w fabule nie jestem :<
 
Fed-Kun's army
Joined
Mar 30, 2019
Messages
1,064
Twórca tdg wrzuca rozdziały średnio co 1 miesiąc (czasami nawet więcej) oraz można powiedzieć że nimi się nie zajmuje. Fabuła poszła na dno szamba, a co zrobił z ostatnim rozdziałem to nawet lepiej nie mówić. Po prostu można zakończyć teraz opowieść w paru rozdziałach (niektórzy mówią że w 20).
 

Users who are viewing this thread

Top