Mavi Manga

Grup dağıldı mı acaba? Sitenin kapandığını yeni fark ediyorum... İngilizce okuyabilsem de sizin çevirilerinizin tadı bir başka oluyordu :(

Power Uploader
@locoshipper Yoo dağılmadık. ^^ Dağılsaydı bu kadar bölümü buraya eklemezdik muhtemelen. ? Wordpress'i diyorsanız o kapandı ama. Yukarıdaki bilgilerdeki sitedeyiz bundan sonra. ^^ (Aslında ona da bir yıl oldu...) ?

Ay kusura bakmayın o zaman ? Uzun zamandır türkçe çevirilere bakmıyordum ama mangadex'te okuduğum her mangada size denk gelince bir sitenize bakıvereyim demiştim ? Harikasınız valla her şeye el atmışsınız, çevirileriniz de çok kaliteli. Başarılar diliyorum sevindim dağılmadığınıza ♥ Özür dilerim cahilliğim için ?

Power Uploader
@locoshipper Sorun değil olur öyle. ? Ve rica ederiz. ? Her hafta olmasa da birkaç haftada bir buraya toplu yükleme yapmaya devam edeceğiz. İlgisini çeken olursa diyeyim dedim. ??

Dragon Dance serisini Türkçeye çevirdiğiniz için çok teşekkür ederim !

Harikasınız, Türkçe okumaktan nefret ederken Ashi girl in bir tek turkcesi çıktı karşıma. Ve ilk defa bir Türkçe çeviriyi başarılı buldum. Dizisini izlediğim için sonunu biliyorum ama yine de mangayi bitirebilseymissiniz hoş olurmus.. teşekkürler

Power Uploader
@Sungin Kusura bakmayın yeni gördüm yorumunuzu, çok teşekkür ederiz. 🙂 Aslında pek çaktırmasak da seriyi bırakmadık... 😆 Sadece diğer serilerimiz, hayatımız ve serinin zorluğu sebebiyle öyle hızlı hızlı gidemiyoruz maalesef... 😕 Manga Japonya'da bitmediği için eminim dizide görmediğiniz birçok materyal vardır mangada (daha da olacaktır ileride), devam edebildiğimizde okumanızı öneririm. 🙃

Edit: imla.

Merhaba 😀 istek üzerine seri başlangıcı yapıyor musunuz ? Toaru kagaku no railgun için bir planınız var mı ?🙄

Power Uploader
@Barnox Merhaba. Doğrusu pek yapmıyoruz ama önerilen serileri yapmak isteyen arkadaşlarımız olursa niye olmasın? 😀 Öneri için teşekkür ederiz. 😇

akatsuki no yona serisi güncellenecek mi ? Yani 6 ay oldu yeni bölüm gelecek mi manga mı durduruldu ? Lütfen bilgi verin

Power Uploader
@Koyumavi Evet evet, seriye devam ediliyor. Son zamanlarda seriyle ilgilenen arkadaşlarımız yoğun da aralıklı gelir bir süre daha. Bu bölümleri de birkaç ay evvel vermiştik aslında ama buraya okulların sebep olduğu internet sıkıntısı sebebiyle daha geç ekliyoruz, sitemizi arada kontrol etmenizi öneririm.

Users who are viewing this thread