No Moral

Emekleriniz için teşekkürler✨
Allah son bölüm neydi öyleee heyecandan sanki ben öpüşüyor gibi hissettim sjsjsjs

Ahh bu seme'nin yuz ifadeleri beni bitiriyo bayiliyorum ikisine de sonunda beklenen opusme de gerceklesti😍
Ashily seriye devam ettigin icin cok tesekkurler emeklerine sağlık 🥲

Cok güzel iki bölümdü. Kang Sehun Do Yoonshin'den baska bi sey dusunemiyo 🥰 öpüşünce bas agrisida kalmadi dkdkkd

Group Leader
Cok güzel iki bölümdü. Kang Sehun Do Yoonshin'den baska bi sey dusunemiyo 🥰 öpüşünce bas agrisida kalmadi dkdkkd
Yemin ediyorum aynı yorumu yaptım skskskskks bu arada burası serinin genel yorum sayfası bölümlerle ilgili yazmak için bölümün yayınlandığı satırdaki yorum kutusuna yazabilirsin ♥

Merhabalar bir şey sormak istiyorum. En son ki bölümde moon daisy adli siteyi açtığınızı söylemiştiniz ve üye oldum oradan da okudum ancak 2 gündür oturum açamıyorum doğal olarak son bölümü okuyamıyorum. Genel bir sorun mu diye mindafansub Instagram hesabiniza baktığımda da 4 gün önce yeni bir site açmadığınızla ilgili bir post paylaşmışsınız. Moondaisy sitesi sizin siteniz mi yoksa emek hırsızı bir site mi? Eğer sizinse oturum açamama sorununu nasıl çözmem gerekir, teşekkür ederim şimdiden nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım kusura bakmayın

Users who are viewing this thread