Painter of the Night - Ch. 63

SÖVECEM YETER AMK YETER. AMINA KODUM MANYAK ADAMI SENİ SİKİM. Bİ BOKTAN ÇATTIĞIN YOK. GÜN BOYU YATIP ADAM SİKİYOSUN. BİZE TATAVA YAPMA. BENİM GÜL YÜZLÜ TAVŞANIMA YAPMADIĞIN KALMADI RAHAT BIRAK ŞEREFSİZ. GELEN ONA KOYUYOR GİDEN ONA KOYUYOR YETEEEEER

bölümlerde sert seksten baska ilerleyen hicbisey yok. tamam sevissinlerde biseyler konusulsun artık 70 bölüm olacak nerdeyse..sinirlendim

Seunghonya sövmek bir yana ben itoko çeviriyi övmeye karar verdim. Yeni bölüm daha bugün gelmesine rağmen hemen çevirildi ve yayınlandı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Seviyorum sizi <3

Seungho favori sememsin ama harbi mallık yapıyorsun şu an. Seni akıllı ve zeki sanırdım. Cidden deli ediyorsun beni 2 bölümdür. Senin yüzünden ağzına tükürdüğümün saçma dram sahneleri uzuyor.
Adam ol ve olayı anlamaya çalış

Bu hikâye aslında novel olsa daha iyi olurdu çünkü karakterler analizler vs derken 63 bölüm geçti gitti ama hala bir adım ine yedi adım geriye gidiyor webtoon şeklinde diye bu kadar uzadı daha da uzar 3. Sezonda olur daha bilge efendi merkezde güçlenir daha min yılanlık yapar var baya olaylar ama bu şekilde olması onu çok uzatıyor 3 yıl bekliyoruz finali sjkis

Seungho ben senin beynini sikim amk
Hızlı çeviriniz için çooooookkk teşekkürler 😍🥰🥰

Sadece yaşlı adam aklı selim davranıp Nakyum un kaçmadığını düşünüyor çıldırcam:mad: yavşak seungho, çocuğun bileğindeki izleri gördü hala nasil diretiyor. insanı sinir krizine sokar. biz de akıllı bişi sanıyoz bunu <.<

Bi bölüm yetmiyor yaaa hep heyecanlı yerinde kesiliyorrr uzun süre bekleyip mi okusam bilemedim böyle olunca meraktan ölüyorum:(

allammm cildiracagim vallahi, e be usak soylesene biricik semene kacirildim diye bak bakalim kimin cani yanar o zaman

Umarım gerçeği öğrendiğinde köpek gibi sürünürsün seungho. O halini görmeyi bekliyorum. Ellerinize sağlık bebeklerim hızlıca bize ulaştırdınız yine 😍

Seungho nakyumun bileğindeki izleri gördüğü halde neden devam ediyor bence şuan korktuğu için aklı başında değil umarım çabuk anlar yaşlı adam da büyük ihtimal tehtid edilmiş boynunu sakladığına göre

Users who are viewing this thread