Painter of the Night - Ch. 64

Tokkkkssssiiiiiiiik bıktım seungho nün travmatik geçmişinden de insanlara zarar vermesinden de ve nakyumun sumsuklugunden de bıktım 64 bölüm oldu hala nakyum doğru dürüst bir konuşma yapmamış uzun ca , hep ağlıyor ya da inliyor bütün karakterler yetmezmiş gibi birde bu noona ortaya çıktı artık bu hikaye sıktı birinci sezon sabretmezdim ki hafta dolsun yeni boolum gelsin şimdi insta kesfette falan görüyorum ha bugün yeni bölüm var diyorum,çeviri ediy ve temizle için tesekkurler

Group Leader
Ya üzüldüm cidden niye söylemiyorsun ki aq uff ve bu abla da kim
Çeviri ve edit için teşekkürler

Seni çöpe atacağım poşete yazık... Küfür edicem elime yazık.. yaz yaz bitmez çünkü

Mangaka popülerliği bir kere yakalayınca nasıl daha uzatsam derken iyice saçmalamaya başladı. Ama yine de bir şey olur diye okumaya devam ediyorum. Bakalım daha ne kadar böyle hiçbir şey olmadan uzayacak konu.. Çeviren arkadaşlara diyecek bir şey yok. Emeklerinize sağlık 😍

Hakikaten bıkttım ya mangaka baya uzattı araya 3. Kişi soktu bu sefer kadın önceki zaten erkekti biri gidiyor biri geliyor bu ne ya
Çeviri çin teşekkürler🥰🥰😘

Ya çükün düşsün seung go yeter mına koyim ya. Çocuk basur oldu yeter ya
Bölüm için teşekkürler

Çizim tarzına bayılıyor olsam da, karakterlerin davranışlarında hiçbir değişim olduğu yok. 60 bölümdür sevişme halindeler, ne duygu ne düşünce kaldı. Birbirlerinin duygularını fark etmelerini istiyorum ama bir süre daha beklemek zorundayım. Malûm s*kiş bütün günlerini tüketiyor 🙄😤

Çizer ne yapmayı amaçlıyo anlamadım<.< o kadar da eleştiri almıştı geçen. bl webtoon dan iş çıktı hentai ye döndü 1 hafta bekliyon bekliyon tek olan tecavüz. yaşlı adama gösterme, nakyumun dakikalarca çıplak ayak kara basması çok gereksizdi çocuğu yine hastalandırıp komaya sokmazsa iyi..Nakyum, genel evde büyümüştü sondaki gelen kadın orda çalışan ablalarından biridir illa ki. Dedikodulardan sonra Nakyum a gel benle mi diyecek.-.

Bu ne yaaa... Iyice saçmalama başladı. Aklından ne geçiyor yazarın. 200 bölüm olacak herhalde webtoon.

herkes bu kadına na-kyumun ablası diyordu aslında benziyorda bölümde çok hızlı geldi çeviri ve edit için tşkler

Aralarındaki ilişki kaç bölüm oldu birax bile ilerlemedi tam tersi daha kötü oluyor bu bölüm efendi çok kötüydü :(
Bir de araya başka biri daha geldi.

Users who are viewing this thread