Painter of the Night - Ch. 65

Sizden hızlısı mezarda emeğinize sağlık bu kdr erken beklemiyordum 😆
Nakyum daha yeni travma geçirmişti yine aynı şekil bağlandı iyi mi😩😤 Kaçık Seungho'nun adam olduğu zaman dilimini görcek miyiz.-. şuanlık benim nasa da işe girmem ihtimaliyle aynı görünüyor...

Emeğinize sağlık mükemmelsiniz 🥰🥰 zavallı bebeğin çekmedi kalmadı şimdide elleri bağlı.😭

Gerçekten çoooooook hızlısınız varya sizin gibisini görmedik hepsi çoğunlukla yermek için söylemiyorum birsürü manga alıyolar vede yetiştiremiyolar ama siz normel orjinel dilimde çıkar çıkmaz atıyorsunuz akşamına gerçekten bravooo 👏👏👏 cok ciddiyim işinizi gerçekten çok güzel yapıprsunuz seri de bu arada çok karişti bakalım neler olucak bence o maskeli onlan adam varya nakyuma birşey yaptı son dakika bakın görün neden diye sorucaksanız nakyum bulunduktan sonra uyanınca yorganı açıp altına bakıyor bence bu işte bir iş var birde o şerefsiz hiç bir erkekle yatarmısın dedi ya devamı gelicek kesin

Ukenin rahat bir nefes aldığını ne zaman göreceğiz... Bölüm için teşekkürler ✨

Söylemek istediğim çok küfür var ama bu şeref yoksunu yüzünden ban yemek istemiyorum

Kanser oldum resmen biri şna gerçeği söylesin

abi cidden artık çok sinirlerim bozulmaya başladı, bebeğim artık her şeyi itraf et sonrada şu aptal semenin ağzının ortasına bir tane çakıp kaç ordan lütfen artık kanser olacağım.

şuna bak hayvan nasıl yemişse çocuğu ne hâle gelmiş

Ya anlatsana seni başkası kaçırdı sanki Efendin seni korumaz
Her şey üst üste de geliyor mangaka şunlara bir düzgün aşk yaşatmadı

aşşşırı hızlı bölümleri atıyorsunuz siz bir tanesiniz yaa çeviri ve edit için de teşekkürler

Users who are viewing this thread