Painter of the Night - Ch. 68

Çok teşekkürler hızınız ve emeğiniz için. Bir tek uzunca beklemesi kaldı..

Çeviri ve edit için teşekkürler ellerinize sağlık ama 1 AY NE 1 HAYFTAYI ZOR GEÇİRİYORUZ ZALIMIN KIZI NASIL BEKLİCEZ O KADAR AĞAĞAĞAĞAĞ

26 şubattan sonra bu hikayeyi düzgün bi hale getirmezse büyük bir okuyucu kitlesi kaybedeceğini umarım biliyordur

Eski olayları ısıtıp ısıtıp önümüze koymak yerine yeni olaylar çizseydi planladığı tarihte bitirirdi

Bencede hikayenin biraz düzeltilmesi gerek çünkü son bikaç bölüm resmen aynı olaylar olup durdu ilerlemedi hiç ama 1 ay nedir be mangaka adımı unuturum ben 26 şubata kadar

Yarıda bırakmadığım tek manga, o da nakyum için. Seungho şerefsizinin sürünmesini dört gözle bekliyorum.
1 ay çabuk geçer ama umarım yine olayları ısıtıp önümüze koymaz, bekleyip göreceğiz.

Seunghonun ne yapacağını çok merak ediyorum. Bu bölümde gönlünü almaya çalışır diye ummuştum gelecek bölüme kaldı artık

mangakanın verdiği bu ara umarım onun için iyi olur, emeği geçen herkese teşekkürler~ 1 ay sonra görüşmek üzere

Niye herkes hikayeden nefret etmiş önümüze ısıtılıp koyulan bir şey göremiyorum sonunda nakyum da lordu sevdiğini söyledi bu gayet büyük bir gelişme nakyum kaçırıldı ve lord da dönen olayı anladı gayet güzel ve öz ilerleyen bir hikaye

Users who are viewing this thread