Painter of the Night - Ch. 71

lord nakyum demek ne demek anneee😍😍 yanlış okumadım dimi herkes aynı şeyi gördü?! 😍 peki ona sorarak devam etmesi, onu rahatlatması kıçın yal- neyse öhm resmen ukesine hizmet etti... bu adam benim duygularımı altüst ediyor aq oyşşş hep böyle olun canımı yiyin lan.

Ha birde yaoibar diye bir site var orada gördüm sizin bu bölümü çalmışlar bilginiz olsun.. birçok siteden emek hırsızlığı yapıyorlar ve aşırı yüzsüzler konuşmaya değmezler bile. Lütfen o siteyi kullanmayın, kullananları uyarın.

Sonunda tecavüz olmayan bir bölüm seungho'dan hala nefret ediyorum ama isterse durabileceğini söylemesi gerçekten tatlıydı, seungho'nun zavallı nakyuma yaptıklarını umarım yazar böyle basit bir şekilde ödetmeye çalışmaz. Okuyucuların, nakyum'u neredeyse tecavüz ederken öldürdüğü gerçeğini unutmaması gerektiğini düşünüyorum.

seungho acı çeke çeke sürüne sürüne yalvarmaktan bir hal olmanı dilerdim ama nakyumla normal sikişmeniz de yeter benim için

çeviri için teşekkürler

Tarihi konulari dönemine göre değerlendirmek lazim. Bu hikaye eski kore döneminde geciyor yani koskoca lordun karsisinda alt tabakadan bir cocuk yaptigi kotu şeyler aslinda onun hakkiymis gibi o yüzden simdiki zamanla kiyaslanmaz. Yani bunu gunumuz normal iliskileri gibi bakamayiz. Lord zaten statu farkini belirtiyor ust tabaka alt tabakadan özür dileyemez diye. Ama hatasinin farkinda ve nakyuma iyi davranmaya calisiyor umarim 4-5 bolum entrika olmaz. Çeviri için tesekkürler

5 gün olmuş bana daha yeni bildirim düştü.. Her neyse emeği geçen herkese çok teşekkürler. Lordumuzun biraz akıllandığını görmek beni çok mutlu etti

Users who are viewing this thread