Saezuru Tori wa Habatakanai - Ch. 43

ABİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ DELİRDİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ÇOK TEŞEKLÜRŞER ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ALLAHIM CENNETTE MİYİM

Aaaa beklemiyodum şittttt aaaagagaggagag okumadım henüz ben bi sakinleşip gelecemaaaaaa yeni amaaa kalbim ajeibfijwbvbkjwdgvohufweb uf cividivdim çeviri ve edit için cokkk teşekkür ediyorum kocaman ediyorum okuyunca yazcam yine ama önce sakinleşmek lazim

Annnaaaammmm
O neydi kız öyle. Daş mısın mübarek. Valla bizim semeye güncelleme gelmiş ben ondan beklemiyordum böyle hamleleri. Vış kınalı başım nasıl bekliycez sonraki bölümü🤤. Bölümde emeği geçen herkese teşekkürler iyiki varsınız.

Ah 2 bölümü de okudum veevevveveveveve lannnn nasil orda biter ağağağağa ah suraya ağlarım bak magabbb
En sevdiğim yaoinin Mangakasi seni picaklamaya gelcem en son neyse bazen 2 aydan fazla bile sürebiliyordu şimdi şubat birkaçgün kıza şubatına 6sindayiz 1bucuk ay var valla kendimi nelerle teselli ediyorum be...
Lütven lütven bakın tek bu mangada smut gelsin gelsin demiyorum çok çok istiyorum ama her seksten sonra pokluk cikiyo burda gerçi 1 kere oldu ama çok üzülmüştüm galbim dayanamaz bunlara... Seks meks istemiyorum lutven açık mutlu olun beee bolum boyunca alttan alttan uzule uzule sokulan ve yedirilen lafları görünce oturup aglayasim geldi Yashiro askim seni çok seviyorum ama hiç acimiyosun geçiriyosun laflari^-^ hık... Normalde mazoşist olan aşkımın Doumekiye gelince sadistligi tutuyo pü-_- Doumekim sen bitanesin yaaa hem altta kalmadı hem de eğer değişmediysen bana da bi tur at dedi"-" Lütven yapın da diyemiyorum korkuyom aw burda sonrasında olacaklardan ama ama ama öf be olun da kurtulalım be*-*
Yalnız bölümünün başında amousan görünce bide flashback görünce altıma ediyorum varya dedim dedim olamaz kaç ayda bi yeni bölümü çıkan aşık olduğum mangada bu bölüm DoumekiYashiro göremezsem şuracıkta aglardim^-^ Wuh neyseki gördüm ya bana yeter^-%
Heee bide sey o kadar parayı nerden buldu Doumeki çok merak ettim umarım ordan pokluk cikmaz*-*
Neysem...
Bu guzelim güzelim güzelim seriyi bizimle bulusturdugunuz için çoook çoook Galp<3
Çeviri ve edit için cokkk teşekkür ediyorum Veee devamını umutla bekliyorum ♡

30 mart nesir ama şimdi vicdansızlar alçaklar!! 😩 tüm güzel seriler tatile giriyor hepsi anlaşmış gibiler delircm ☺️🔫
Bölümler için çok teşekkür ederim canlarım 😘💕💕💕

Ne 30 Mart mı ? Bekleyeceğim artık. Çeviri için çok teşekkür ederim. Okumaktan asla bıkmayacağım tek manga bu ... tekrardan bugüne kadarki tüm bölümleri çevirdiğiniz için çok teşekkür ederim. ❤️

Gerçekten özel bir manga Her tür duyguyu taa iliklerine kadar hissettiriyor insana Öyle özlemiş ve karşındayken bile içinde tuttukları gerçekleri söyleyememek dokunamamak soğuk bakışlar ve iğneli sözlerle gizlemeye çalışmak.... Ahh kalbim dayanmıyor😔
Heterofobi sizi seviyorum çeviri ve edit için çok çok teşekkür ederim HARİKASINIZ ❤

Değişmediysen dedi yashiro değişmediyse adamlarıyla yatmıyordu doumeki de şimdi adamı değil yatmaması için bir bahanesi kalmadı doumeki köşeye kıstırdı yashiroyu 😂

Users who are viewing this thread