The Warrior Returns - Vol. 1 Ch. 4

Member
Joined
Mar 28, 2023
Messages
35
Ej, bo ludzie grupa Weebtonowo zaczęła w tym momencie wstawiać tłumaczenie po polsku i się zastanawiam co mam z tym zrobić... No, bo nie wiem jaki byłby teraz sens gdybym się zabrała za tłumaczenie chapteru 5, który już wstawili po polsku, więc no... Oni pewnie będą wstawiać rozdziały szybciej i w większej ilości... Jak ktoś ma pomysł co mam zrobić, to może napisać, bo nie zacznę teraz tłumaczyć rozdziału, który jest już przetłumaczony przez innych...
 
Member
Joined
Mar 28, 2023
Messages
35
Zaczęłam wstawiać 4 dni temu a oni wstawili 40 min temu... Jedyne co to mi szoda, że nie wiedziałam, że grupa to wstawi 4 dni po mnie, chociaż pewnie mieli gotowe wcześniej...
 
Member
Joined
Mar 28, 2023
Messages
35
Się przejęłam i nie zauważyłam, że w 5 chapterze jest napisane, że seria jest wstrzymana więc może zacznę od 6 chapteru, którego nie przetłumaczyli.
 
Joined
Mar 31, 2023
Messages
2
Okej pozwól że wyjaśnie, przynajmniej taka jest moja wiedza, pierwotnie tłumaczył to M4ZIII na wattpadzie (jest chyba w grupie mistic_scans na mangadex), oddał tą manhwe komuś z grupy Doragon-scan którzy z kolei rzadko to tłumaczyli i właśnie grupa webtonowo zaczeła to też tłumaczyć więc to porzucili/oddali. Wtedy webtonowo wrzucało tłumaczenia na stronie genkan.io który już chyba z rok nie istnieje. Pewnie zobaczyli że to tłumaczysz i wrzucili swoje tłumaczenie żeby pokazać że oni to tłumaczyli i że zaklepane.
 
Member
Joined
Mar 28, 2023
Messages
35
Coż to możliwe, więc raczej mimo pomysłu, aby wstawiać dalej przestanę, bo nie chciałabym mieć spiny z jakąkolwiek grupą. Pomyślę nad tłumaczeniem czegoś innego.
 
Joined
Mar 19, 2023
Messages
8
wygląda jak słaba akcja z ich strony, skoro mają jakąś większą ilość rozdziałów a nie tłumaczą już tego powinni wyjść z propozycją np wstawienia ich i przekazania tłumaczenia komuś kto chce to robić dalej a nie wrzucania czegoś co albo oleją albo dadzą 1 rozdział na miesiąc i to przy dobrych wiatrach.
 
Power Uploader
Joined
Feb 23, 2020
Messages
135
Coż to możliwe, więc raczej mimo pomysłu, aby wstawiać dalej przestanę, bo nie chciałabym mieć spiny z jakąkolwiek grupą. Pomyślę nad tłumaczeniem czegoś innego.
Dobry wieczór, admin Webtonowo się kłania. Wszystko co istotne jest napisane na początku wrzuconego 5 rozdziału, zatem mam nadzieję, że żadnych niedomówień nie będzie. Pozdro
 
Joined
Mar 31, 2023
Messages
7
@SuzuSakura przetłumaczyła byś rozdziały podaje że od 30 do 34 mangi The live? Bo gdyby nie ta luka to by można było przeczytać ta mangę do 83 ch chyba
 
Member
Joined
Mar 28, 2023
Messages
35
@SuzuSakura przetłumaczyła byś rozdziały podaje że od 30 do 34 mangi The live? Bo gdyby nie ta luka to by można było przeczytać ta mangę do 83 ch chyba
The Live tłumaczy aktualnie gupa KirifudaScans, więc nie chciałabym im podebrać tytułu, chociaż nie wiem co tam się stało, bo pamiętam, że czytałam The Live i było znacznie więcej rozdziałów niż aktualnie jest... Teraz jak patrzałam jest ich tylko 29 i nie ma późniejszych rozdziałów.
 
Joined
Mar 31, 2023
Messages
7
The Live tłumaczy aktualnie gupa KirifudaScans, więc nie chciałabym im podebrać tytułu, chociaż nie wiem co tam się stało, bo pamiętam, że czytałam The Live i było znacznie więcej rozdziałów niż aktualnie jest... Teraz jak patrzałam jest ich tylko 29 i nie ma późniejszych rozdziałów.
U mnie normalnie się wyświetla oprócz rozdziałów tłumaczonych przez Kirufude rozdziały 35-83 przetłumaczone przez kocią kawiarenkę. A tak wogóle to według mnie jak jakiś sub nie tłumaczy jakiejś serii regularnie to ktoś inny powinien to przejąć, tak samo jest z solo leveling jedna grupa to tłumaczy a teraz są nowe chaptery i nie ma tłumaczenia :(.
 
Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
9
Nie wiem czy to czytasz ale proszę tłumacz bo tańcu wrzucili 5 chapterów i się skończyły😐
 

Users who are viewing this thread

Top