Tonikaku Kawaii - Vol. 3 Ch. 24 - Aby napisać ten chapter, musiałem pojechać aż do Ebiny

Group Leader
Joined
Jan 8, 2023
Messages
15
Niepotrzebnie się tak spieszysz z tymi tłumaczeniami. Posiedź dłużej nad jednym rozdziałem żeby go dopracować i przede wszystkim przeczytaj go przed wrzuceniem
 
Group Leader
Joined
Feb 9, 2024
Messages
153
Niepotrzebnie się tak spieszysz z tymi tłumaczeniami. Posiedź dłużej nad jednym rozdziałem żeby go dopracować i przede wszystkim przeczytaj go przed wrzuceniem
Nie śpieszę się z tłumaczeniami. Robię to w swoim tempie oraz czytam zanim wrzucam chaptery.

Sporo rzeczy ciężko jest dobrze z angielskiego przetłumaczyć bez straty wagi słów czy głównego przekazu.

Same tłumaczenia JP -> ENG mają sporo kompromisów, więc tak samo będzie z tłumaczeniami ENG -> PL
 
Group Leader
Joined
Jan 10, 2023
Messages
30
Niepotrzebnie się tak spieszysz z tymi tłumaczeniami. Posiedź dłużej nad jednym rozdziałem żeby go dopracować i przede wszystkim przeczytaj go przed wrzuceniem
Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie tłumaczenia, to prosiłbym byś dołączył na serwer discord i tam je wysłał by Sword mógł je wprowadzić lub rozważyć.
 
Last edited:

Users who are viewing this thread

Top