Tonikaku Kawaii - Vol. 4 Ch. 31 - To wszystko dlatego, że Nini Rajio nigdy nie wystartowało. Enii~

Joined
Sep 10, 2023
Messages
4
Hej Swordhaxor, nie bierz tego jako atak na twoją osobę, bo naprawdę doceniam to co robisz i że w ogóle chce ci się tłumaczyć tę mangę, ale może pomyśl o tym żeby ktoś sprawdził tłumaczenie przed publikacją, bo już pal licho stylistykę, która czasem kuleje, ale błędy ortograficzne aż biją po oczach (dłóg - dług, tą otwartość - tę otwartość).
 
Active member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
12
Hej Swordhaxor, nie bierz tego jako atak na twoją osobę, bo naprawdę doceniam to co robisz i że w ogóle chce ci się tłumaczyć tę mangę, ale może pomyśl o tym żeby ktoś sprawdził tłumaczenie przed publikacją, bo już pal licho stylistykę, która czasem kuleje, ale błędy ortograficzne aż biją po oczach (dłóg - dług, tą otwartość - tę otwartość).
Ogólnie to na dc dostaje pingi, kiedy znajdą jakieś błędy, ale czasami nie wszystko się wyłapie. Ja czytam kilka razy przed wypuszczeniem, ale czasami nie wyłapie się paru rzeczy, więc dzięki za pokazanie, gdzie błędy są. W wolnej chwili poprawię.

(Sporo rzeczy ciężko przetłumaczyć na polski zachowując oryginalny przekaz. A odnośnie stylistyki, to wiem, że nie jest najlepsza. Nie jestem dobry w rzeczach związanych z tworzeniem rysunków itp. W razie czego, zapraszam na server dc i wysłucham propozycji poprawy stylistyki)
 
Last edited:
Active member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
12
Hej Swordhaxor, nie bierz tego jako atak na twoją osobę, bo naprawdę doceniam to co robisz i że w ogóle chce ci się tłumaczyć tę mangę, ale może pomyśl o tym żeby ktoś sprawdził tłumaczenie przed publikacją, bo już pal licho stylistykę, która czasem kuleje, ale błędy ortograficzne aż biją po oczach (dłóg - dług, tą otwartość - tę otwartość).
Już poprawiłem strony. W razie czego zapraszam na serwer DC, na którym możesz inne problemy z tłumaczeniami przekazać
 

Users who are viewing this thread

Top