Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru - Vol. 1 Ch. 1 - Właśnie dlatego nie znoszę facetów, którzy grają w gry!!!

Joined
Mar 19, 2019
Messages
7
Boże aż poprawiliście mi dzień tym tłumaczeniem. Powodzenia i czekam na kolejne wasze prace ❤️❤️
 
Active member
Joined
Jan 8, 2023
Messages
47
Fajnie, że ktoś to robi. Pytanie tylko, jak długo będzie to ciągnięte, czy zostanie niedokończone i porzucone jak masa tytułów różnych grup. Pozdro farcik.
 
Power Uploader
Joined
Feb 4, 2018
Messages
50
Fajnie, że ktoś to robi. Pytanie tylko, jak długo będzie to ciągnięte, czy zostanie niedokończone i porzucone jak masa tytułów różnych grup. Pozdro farcik.
Nasza grupa nie porzuca tytułów. Jak coś stoi przez dłuższy okres, to zazwyczaj osoby pracujące nad danym tytułem nie mają czasu lub po prostu nie ma pełnej ekipy. Przypominam, że to wolontariat, nikt nam nie płaci za regularne wydawanie. Co do Yamady, to ekipa pełna jest i prace cały czas trwają. Manga też do najłatwiejszych nie należy ;) Mamy czas, wydajemy :rolleyes:
 
Power Uploader
Joined
Feb 4, 2018
Messages
50
Fajnie, że ktoś to robi. Pytanie tylko, jak długo będzie to ciągnięte, czy zostanie niedokończone i porzucone jak masa tytułów różnych grup. Pozdro farcik.
Jak chcesz być na bieżąco z informacjami odnośnie tej mangi, zapraszamy na discorda. Zawsze możesz zadać pytanie na jakim etapie znajduje się praca.
 
Member
Joined
Nov 14, 2020
Messages
37
Nasza grupa nie porzuca tytułów. Jak coś stoi przez dłuższy okres, to zazwyczaj osoby pracujące nad danym tytułem nie mają czasu lub po prostu nie ma pełnej ekipy. Przypominam, że to wolontariat, nikt nam nie płaci za regularne wydawanie. Co do Yamady, to ekipa pełna jest i prace cały czas trwają. Manga też do najłatwiejszych nie należy ;) Mamy czas, wydajemy :rolleyes:
Czyli Fujiwara-kun wa Daitai Tadashii będzie skończone? Od 3 lat stoi na 14 rozdziale, chyba że dalsze rozdziały są na innej stronie.
 
Power Uploader
Joined
Feb 4, 2018
Messages
50
Czyli Fujiwara-kun wa Daitai Tadashii będzie skończone? Od 3 lat stoi na 14 rozdziale, chyba że dalsze rozdziały są na innej stronie.
A mamy do niej ekipę? Jakbyśmy mieli, to byśmy robili. Poza tym nikt nie pyta o ten projekt, więc też nie idzie pod priorytet. Jak masz jakiś problem do nas, to dołącz i sam zacznij robić, jak nie to się nie przywalaj 🤷‍♀️
 
Member
Joined
Nov 14, 2020
Messages
37
A mamy do niej ekipę? Jakbyśmy mieli, to byśmy robili. Poza tym nikt nie pyta o ten projekt, więc też nie idzie pod priorytet. Jak masz jakiś problem do nas, to dołącz i sam zacznij robić, jak nie to się nie przywalaj 🤷‍♀️
Po 1 trochę grzeczniej, po 2 nie przywalam się tylko odnoszę do komentarza wyżej. Dokładniej pierwszego zdania, cytuje "nasza grupa nie porzuca tytułów." Jak widać tytuł jednak jest porzucony, skoro nikt go nie robi. Po 3 jestem dziewczyną. Życzę ci trochę więcej życzliwości i mniej jadu. To, że ktoś zadaje pytanie nie oznacza od razu, że atakuje. Nie pozdrawiam
 
Power Uploader
Joined
Feb 4, 2018
Messages
50
Po 1 trochę grzeczniej, po 2 nie przywalam się tylko odnoszę do komentarza wyżej. Dokładniej pierwszego zdania, cytuje "nasza grupa nie porzuca tytułów." Jak widać tytuł jednak jest porzucony, skoro nikt go nie robi. Po 3 jestem dziewczyną. Życzę ci trochę więcej życzliwości i mniej jadu. To, że ktoś zadaje pytanie nie oznacza od razu, że atakuje. Nie pozdrawiam
Jakby był porzucony to na naszej grupie, na discordzie, widniałby jako "Porzucony". A takowy nie jest. Więcej życzliwości powino być z twojej strony. Przypominam, że robimy to za darmo. Nikt nam za to nie płaci, a za tym idzie fakt, że nie możecie nam narzucać, co mamy robić, a co nie ;) Robimy to, bo lubimy...
To, że ten tytuł aktualnie nie jest aktualizowany wynikało z braku ekipy, czytaj uważniej. Obecnie znaleźliśmy do tego tłumacza, więc jest progres. Następnym razem, gdy uznasz, że ktoś jest "niegrzeczny" wgłęb się w działanie grup skanlacyjnych i sprawdź u źródła jak wyglądają prace, a nie narzucasz coś co nie ma miejsca. Poza tym nie mam rentgena w oczach, żeby określać kogoś płeć, więc przepraszam za zwócenie się do ciebie męskim zwrotem. Jeżeli chcesz kontynuować tę dyskusję, to zapraszam na discorda. Wyjaśnię działanie grup i jak działa takowy "jad", jak to określiłaś, który się niby tu pojawił. Miłego życzę.
 
Member
Joined
Nov 14, 2020
Messages
37
Nie posiadam czegoś takiego jak discord, więc skąd ja miałam wiedzieć co wy tam macie? W zasadzie zapytałam tylko czy będzie skończone i nic nie narzucalam, więc nie wiem skąd taki wniosek. Tej całej rozmowy by nie było gdyby padła po prostu grzeczna odpowiedź na moje pytanie(wnioskując z twojej wiadomości) "tak, w przyszłości". W ogóle też nie wiem skąd wniosek, że się "przywalam". Pisząc o innej stronie pisałam to, bo serio nie wiem. Nie śledzę całej otoczki mang, bo nie mam na to czasu. No to gratulacje, że robicie to za darmo, to się chwali. Myślę, że na tym możemy skończyć. Wydaje mi się, że wystarczająco wyjaśniłam, że nie byłam w stosunku do was negatywnie nastawiona a zadałam tylko pytanie, bo mnie ciekawiło. Szkoda tylko, że moje pytanie zostało negatywnie odebrane. Więcej pytać nie będę. Czytać też nie, pozdrawiam :)
 

Users who are viewing this thread

Top