1115647

Joined
Mar 11, 2019
Messages
43
Aktualka miała być do max wtorku no ale cóż... wyszło jak wyszło xD W sumie to nie 1 raz kiedy tak się dzieje, więc może lepiej odpuszczę sobie zapowiedzi :> Powiem wam, że odkąd zacząłem tłumaczyć to mam o tym sny... kur******a... ale one są męcząąąąceeee... Przez to właśnie jakoś nie chciało mi się zabierać za edycję chapków. Rozdziałów na manganelo póki co dalej nie ma, więc tutaj zrobimy sobie z tym projektem przerwę. Myślę, że zamiast wrzucać rozdział za każdym razem, jak się pojawi, to lepiej będzie wrzucić jak się uzbiera zapas... np. gdzieś tak ok przy 50-60chap zacznę dalej tłumaczyć. Również mam wam do powiedzenia, że raz na jakiś czas sb przeglądam tak o rozdziały (początkowe chaptery) i powiem wam, że to jest w chole*ę zgubne... kur**a, tyle co mi się zachciało teraz projektów prowadzić, że to jest głowa mała... Czytałem sobie ten projekt... w sumie to bardziej rzuciłem okiem i... żeby się znowu nie powtarzać... tak srednio mi się on podoba (moje tłumaczenie)... ale to tragicznie wygląda... Co do samej manhuy... nie jest zła, ale nie spodobała mi się jakoś bardzo... nie leży mi gotowanie zamiast alchemii, wgl nie ogarniam jak wygląda tutaj kultywacja (poziomy), mamy mc idiotę, ale przynajmniej jego loszka będzie nadrabiać braki, też nie lubię petów/summonów (są wyjątki, ale przeważnie mi nie siada taki motyw). Bawiłem się w edycję bez podkładki pod myszkę, bo mam taką z plastiku podświetlaną od razera (kupiona dawno temu) i wbijała się pod nadgarstkiem co było irytujące, ale teraz znowu ją wziąlem, bo te szarpanie kursora (bo sensor nie ogarniał) i dałem ją w inne miejsce, trochę to nie wygodne ale lepsze to niż wcześniej (ogarnę sobie pewnie za jakiś czas nową) i od razu lepiej mi się edytuje :> Dzisiaj miałem wrzucić wam ten nowy projekt webtoon, ale wyrobiłem się tylko z prologiem i częściowo z 1 chap, więc wrzuce wam dopiero jutro, sobotę albo w niedzielę, żeby coś więcej poznać fabułki za 1 zamachem.
 
Joined
Jan 19, 2020
Messages
35
Daj jakiś link to może nazbieramy na nową myszke dla Ciebie ja dużo nie mam ale z 5zl bym dorzucił
 
Fed-Kun's army
Joined
Mar 30, 2019
Messages
1,064
Dzięki za rozdziały i czekam na kolejne. Szczerze to jakbyś porzucił tą mangę to bym się nie dziwił bo straszny średniak oraz tłumaczenie (oczywiście anglików) pozostawia wiele do życzenia. Ale w 28 rozdziale to myślałem że zaczną formułkę wypier*alaj.
 
Joined
Mar 11, 2019
Messages
43
Raczej nie będę chciał donejtów, pójdę sobie do pracy (czego mi się za chol*rę nie chce, ale to wiadomo, mało kto idzie do pracy bo ją lubi) to sb pokupuję co trzeba :>

Praca na stacji jest kozak, bo z tego co słyszałem od znajomego pracuje 7 dni w miesiącu po 12h i ma najniższą krajową, ale jakoś mi nie leży obsługiwanie dystrybutora albo stanie za ladą. Pójdę chyba tam gdzie mój brat cioteczny, raczej długo tam nie wytrzymam, bo to niezbyt ciekawa praca, ale z tego co się dowiedziałem pracuje się 12h i się ma dzień przerwy, to miałbym czas na tłumaczenie).

Moja poprzednia była spoko (praca w szklarni, 7 min samochodem od domu 18/h brutto, 8h w tym 30 min przerwy), ale wybrałem złt moment, bo było cholernie ciepło ( w końcu to szklarnia) oraz kończył się sezon, więc nie było zbytnio co robić, a nie lubię się opier**lać, więc odszedłem. Długo nie przepracowałem bo 4 dni XD
 

Users who are viewing this thread

Top