788666

Group Leader
Joined
Nov 12, 2019
Messages
13
Można wiedzieć czy będzie to dalej tłumaczone czy to był jednorazowy strzał ? Pytam bo chciałem tłumaczyć od tego rozdziału ale jak widzę już raczej nie trzeba
 
Joined
Nov 2, 2019
Messages
59
Jak co chętnie też pomogę w tłumaczeniu. Chyba ze załatwicie mi Photoshopa to zajme się reszta
 
Joined
Jan 5, 2019
Messages
18
Ok. Początek był zrozumiały, niestety pod koniec coś się posypało. Dwa dymki mi nie spasowały, więc porównałem z eng wersją.
"Myślisz, że ten z rangi E w końcu dostanie jakiś trening ?"
"Nie wydaje mi się, że to ktoś z E."
""Do you think that E-rank ever got some proper coaching ?""
""There's no way. He's just an E-rank.
Te dwa zdania zostały kompletnie źle przetłumaczone, więc zastanawiam się czy cały rozdział zachował sens orginalnego tłumaczenia, bo nie chciało mi się już porównywać.
 
Joined
Feb 18, 2019
Messages
42
Kiedy na oko można się spodziewać kolejnego rozdziału bo dzięki temu jednemu to aż nadrobiłem całą mange i mam ochotę na więcej 😃
 
Joined
Jan 23, 2020
Messages
2
Na ten moment powiem tak, dalsze tłumaczenie jest niepewne gdyż pewna "Grupka" upomniała się o to że już tłumaczą mangę dlatego najpierw wszystko przegadam z nimi. Faktycznie są błędy w tłumaczeniu ale musicie to wybaczyć mojemu tłumaczowi bo stety lub niestety jest to jego pierwsza przygoda z mangami, ja robię edycję i type (w czym też widzę błędy, ale je będę poprawiał. Przepraszam! bo nie dałem spacji w jednym dymku ^^`) dlatego chętne osoby do tłumaczenia zapraszam do pisania na priv. Ja mógłbym się tym zająć osobiście ale no niestety czas nie pozwala żebym całkowicie sam robił ten tytuł.

Jeśli zaś dogadam się z ową grupą z której jedna osoba się do mnie zwróciła to albo będziemy wspólnie kontynuować ten tytuł lub dalej będę robił to na własną rękę. Czas pokaże. Jeśli wszystko dobrze pójdzie jeszcze w ten weekend będzie 50 rozdział!
edit. Dodam też że tłumaczymy z koreańskiego głównie, mało patrzymy na angielskie tłumaczenie. Uznajcie to jako wstęp przed przyszłymi rozdziałami!
 
Group Leader
Joined
Nov 12, 2019
Messages
13
Sam też chciałem to tłumaczyć ale jak widać mnie ubiegłeś i przez to mam pytanie. Mam na dysku prawie kompletne tłumaczenie tego samego rozdziału i szkoda było by to wywalić. Wiesz gdzie można publikować solo ?
Oczywiście robię to sam i jestem zadowolony z efektu (chodziarz boję się o interpunkcję)
 
Joined
Jan 23, 2020
Messages
2
Po rozmowie z przedstawicielem grupy Manga Skanlacje, oddaje mangę na przyszłość w ich ręce i u nich będzie oficjalne tłumaczenie. W ten sposób nikt nikomu nie będzie wchodził w drogę a my będziemy żyć w spokoju i zgodzie. Także po przyszłe rozdziały zaglądajcie na ich grupkę! https://mangadex.org/group/9004/mangaskanalacje
 

Users who are viewing this thread

Top