Minda Fansub

Semantic error yeni bölümler ne zaman gelir acaba? Bu arada emekleriniz ve serileri burada tekrar paylaştığınız için çok teşekkürler❤️❤️

yanlızca sitede olan bölümleri mi ekleyeceksiniz yoksa devam edecek misiniz?çok güzel serileri çeviriyordunuz oysa keşke devam etseniz.semantic error dont mix business with pleasure gibi serileri çok merak ediyorum başka sitelerde çevirmiyor

Merhaba, thundercloud rainstorm un eski bölümlerini buraya koyacak mısınız ve çevirilere devam edecek misiniz? Yüklediğiniz seriler için çok teşekkürlerr

Ya eskiden bu fb un sitesinde olan Bi seri vardı uke gariban fakir biriydi seme kendisini disarıya iyi gostermeye calisan biriydi uke ye kotu davraniyodu asla gay oldugunu kabul etmiyordu ama ukeyle yatiyodu asla ismini bulamiyorum bilen varsa söyleyebilir mi? Bu arada uke semenin evinde yasiyodu

AYYYYY yorumlarda yazan seri isimlerine bakıyım derken buldum thunderclout rainstorm mus hahsısbdj cabuk oldu iyi bari
Ya eskiden bu fb un sitesinde olan Bi seri vardı uke gariban fakir biriydi seme kendisini disarıya iyi gostermeye calisan biriydi uke ye kotu davraniyodu asla gay oldugunu kabul etmiyordu ama ukeyle yatiyodu asla ismini bulamiyorum bilen varsa söyleyebilir mi? Bu arada uke semenin evinde yasiyodu

Users who are viewing this thread