Painter of the Night - Ch. 68

Sırf çizimleri mükemmel olduğu için beklicem mecbur ama bi ay çok ya skdkd

seri o kadar güzel ki keşke 2.sezon böyle bitmese arada çok uzun bir bekleme süresi var.
benim düşüncem güzel bir seriydi
tekrar tekrardan okunacak bir seri, umarım kısa zamanda da olsa yeni bölümler görmeyi dilerim
bölüm için teşekkürler

üstad 1 ay fazla değil mi hikayenin böyle bi yerinde yani.. öfff keske herkes fargo gibi olsa

ben 1 ay beklerim 1 yil beklerim yeterki su hikayeden kaosu uzat tut be mangaka iligimi kuruttun gece uyuyamiyorum bu ikisine ne olucak diye bizim de yuzumuz gulsun biraz 😔

Sonda Seungho nun yüzünü göstermedi ne kadarını duydu acaba.-. Gelde şimdi 1 ay bekle ondan sonra 3 4 bölüm verir sonra sezon finali gelir bekle yine 3 ayjsjzjs ömrümüz beklemekle geçiyorjsjs hikaye nereye varacak, mutlu Nakyum görebilecekmiyiz :(
Çeviri edit için teşekkürler♡

Nakyum hadi cevapla köşeye sıkıştığın için mi yoksa gerçek duygular mi bu kadar silme rağmen sevmen senin mazoşist olduğunu gösterir ama seungho so hot olduğu için sevmemek ne mümkün sjzjsj kesim onu sevmemelisin kısmını duydu ne kadarı ni duyduysa da her pakete sevgi geçti yani bi zahmet sende çabala seungho ve o sevgiyi gerçek yap beklemek o kadar sıkıcı ki keşke bu seri bittiğinde denk gelseydim

Seungho'nun morarmış suratını görmek için 1 ay bekleyecek miyim ? Hüüüüğğğğğğğ

Çeviri ve edit acayip hızlı ve çok iyi oldupunu düşünüyorum sizden hızlısı mezarda dldldldkdkdkd
Şimdi oturup 1 ay merakla beklemesi kaldı.

Users who are viewing this thread