Painter of the Night - Ch. 70

Yerim sizi artık bir çift görelim 😻😻

❣️Emeğinize sağlık ❣️

lordum diye ağlamak istiyorum bu adamın sırt kasları çok iyi ayrıca biraz sadistçe ama nakyum'a ağlamak çok yakışıyor dsjklgbakdsjgba bölüm için teşekkürler emeğinize sağlık :)

Group Leader
Manga karakteri seni heyecanlandıramaz hayır hayır
manga karakteri:

aman tanriim gözlerim neler görüyor bu bildiğimiz Seungho mu ( ͡ꈍ ͜ʖ̫ ͡ꈍ ) alışık değiliz kalpten gidecektim, umarım bi iyi bi sinirli Nakyum a patlayan dengesizliği görmeyiz gerçi bu ikisi için her şey rayına otursa nolcak dış mihrap soysuzlar pusuda bekliyo işler çok gitmeden yine karışır-,-
inhun da küçükken nakyum a iyi abi rolündeymiş tabii orda da rol yapmıyorsa sonra elinde büyüyen nakyum a neler dedi ama ikiyüzlü pislük
diğer bölümü iple çekiyorum çeviri edit için teşekkürlerrrr (ˊᗜˋ)

AĞLIYORUM ŞU AN HÜHÜHÜHÜHÜ SEUNGHO SENİ BU HALDE GÖREBİLMEK İÇİN KAÇ AYDIR BEKLİYOM ŞÜKÜR BE
AHHHH Bİ DE ÖPÜŞTÜLER SEUNGHO GÜLDÜ DAHA DA AĞLIYORUM
EDİT VE ÇEVİRİ İÇİN TEŞEKKÜRLERR<3

bu bir ruya mi.. lord seungho yillar sonra guldu.. bu sahneleRI BU SOZLERI GORMEK ICIN NE KADAR BEKLEDIM HARİKA YA YASADIGIMIZ ONCA SEYDEN SONRA BUNU HAKETTIK. AYEM SO HEPY ARKAEASLAR hizlica harika çeviriniz icin cok tesekkurler ay bolum cok kisaydi doyamadim AYYY AYYY AYYYY

LORDUM HAŞMETLİM NOLURSUN HEP BÖYLE KAL SANA ÇOK YAKIŞIYO DAHA FAZLA ÜZÜLMEYİN MUTLU OLUN NOLUR
çeviri ve edit için çok teşekkürleer

Users who are viewing this thread