Hanakoi Tsurane - Vol. 7 Ch. 40

Özel cipsi kola oyununu burda görünce çok şaşırdım aile içinde biz de oynarızno oyunu. Aynı anda aynı kelimeyi söylersen bir taraf cipsi kola kilit der ve diğer taraf ona cipsi kola borçlu olur.

Kalbime bir şey oturdu sanki.. Ah neden hep böyle olur :(
Çeviri ve edit için emeğinize sağlık ❤️

-Gölge

Power Uploader
@AvatarLo orada biraz yorum kattım. Aslında "twinsies" denmiş ama direkt çevirince bi anlamı yok bizde 😊

😊😊Bilerek yapmışsınız sanırım zaten ama okurken aşırı hoşuma gitti cips kola olayı eskiden sık kullanılan bişiyi yaşlı karakterlerin gençliğinde kullanmaları... Ne bileyim hoşuma gitti içim ısındı elinize saalık bölüm için teşekkürler 😊 Karakterlerin ilerde ayrı aileler kurduklarını bilemek biraz üzüyor ((":

Ağlarım ama çok pis ağlarım off beraber olamayacakları belli HAYIR EVLENMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ BÖYLE AİLELERDEN NEFRET EDİYORUM İSTEMİYORLAR YAA
Bölüm için teşekkürler...

Power Uploader
@lufnis Evlenmeseler de Gensuke ve Sougo da doğmazdı. Evlenip hatunların arkasından iş çevirseler o da hoş olmazdı. Ne biliyim, bizimkilere kısmetmiş 🤣

bana en çok dokunan bölümler arasına girer bu, her okuyusumda agliyorum. eger iliskileri olsaymis bizimkiler dogmazmis. ama icime bi burukluk geliyor, kalbime öküz oturuyor resmen

Users who are viewing this thread