Minda Fansub

Gideli daha bir hafta olmadı bile ama ben sizi fena özledim... Emekleriniz için gerçekten teşekürler çok tatli bir fansubtunuz ve siteyi kapatmanıza rağmen hala devam ediyorsunuz cidden teşekürler <3

Yaaaa 🥰. Elleriniz dert keder görmesin. Saatte bir sitenize girip bakıyordum. Çok üzüldüm kapandığı için. Çoook teşekkürler.

Güzel zamanlarda hayalet okuyucu olduğum için özür dilerim... Pişmanlık gitmiyor kaldı öyle. Umarım dinlenirsiniz. Sizinle geçen bütün zamanların için teşekkürler.

~Sizi seven hayalet okurlardan biri...

Ya ama ben ağlarıımmm😭 sizi ekibinizi sitenizi çoooookkkk seviyordum. Derslerden başımı kaldırdığımda 62kez okuduğum serileri 78 kez okumaya geliyordum. Ya bu sitede devam ediceksiniz değil mi 😖 bizi bırakmayınnnnn ve hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bir gün yepyeni bir site açtığınızın haberini alırız. Kendinizi çok dikkat edin verdiğiniz ve vereceğiniz emekler içinde teşekkür ederim. Bir de bu sitede yeni serilerde gelecek mi🤗 yoksa olan serileri bitirip bırakacak mısınız😞. Sizleriii çoooookkkkkkkkkk seviyoruuummm 😚

Site neden kapandı peki
Hiç bilmiyorum vallahi. Benim en sevdiğim seriler bu sitedeydi o yüzden sürekli giriyordum ama ulaşılamıyor yazısı çıkınca istem dışı kapatıldığını düşündüm. Şu an başka bir sayfa daha bu şekilde uğraşıyor şikayetlerden dolayı. Hayır size göre değilse okumayın niye şikayet edip emeklere yazık ediyorsunuz ki.

Caaaniiimm ekibimmm burda yorum yapılmıyor ya her bölüme ben nasıl yorumlarda çıldırıp durucam 😩😩 cok üzülmek ama devam ettiği için sevinmek
Yorum yapabilirsiniz bölümlere 😁. Bölüm satırının yanındaki kutucuğa tıklarsan foruma yönlendiriyo ama bölümün adı altında zaten oraya yazabilirsin. Yorumlarda buluşmak üzere 🤗

Member
Yorum yapabilirsiniz bölümlere 😁. Bölüm satırının yanındaki kutucuğa tıklarsan foruma yönlendiriyo ama bölümün adı altında zaten oraya yazabilirsin. Yorumlarda buluşmak üzere 🤗
Ayyy bölümün altına oluyorsa sorun değil dosjsisha kang askimda geldimi gene yorumlarda haykiririm sağolsun 😘🫂

Merhaba, "Don’t Mix Business With Pleasure!" Manhwasına devam edecek misiniz? Yüklediğiniz seriler için çok teşekkürler.​

Users who are viewing this thread